Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

2018.05.24 godz 12.00 63 Sesja Rady Miasta Łowicz

 
Sesja Porządek obrad: Otwarcie obrad LVIII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu. Przyjęcie porządku obrad Sesji. Przyjęcie protokołu z LVII i uroczystej Sesji Rady Miejskiej. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie miasta. Sprawozdanie z realizacji Strategii Rozwoju Miasta Łowicza 2015-2023 za 2017 rok. Rozpatrzenie uchwał: w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Łowicz na lata 2018-2024 w sprawie zmian budżetu Miasta Łowicza na 2018 rok, w sprawie zwolnienia dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w sprawie zwolnienia wicedyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w sprawie zwolnienia dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w sprawie zwolnienia dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łowiczu od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w sprawie zwolnienia dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w sprawie zwolnienia dyrektora Przedszkola nr 2 w Łowiczu od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w sprawie Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Gminę Miasto Łowicz, w sprawie zmiany Uchwały Nr LVI/377/2018 Rady Miejskiej w Łowiczu z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie ustanowienia tytułu "Zasłużony dla Miasta Łowicza" i uchwalenia regulaminu nadawania tytułu, w sprawie zmiany nazwy ulicy położonej w Łowiczu obręb Górki. Informacja Burmistrza Miasta o działaniach w okresie między Sesjami. Interpelacje, zapytania, sprawy różne. Ustalenie terminu następnej Sesji Rady Miejskiej. Zakończenie obrad LVIII Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.

 


Łowicz24
 
Data pliku video: 2018-05-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola