Belka
Poniedziałek, 27 Czerwca 2022   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

2500 losów na Choinkę Miejską 2012

Data publikacji: 2012-11-18, Data modyfikacji: 2012-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
2500 losów na Choinkę Miejską 2012

Trwają przygotowania do organizacji Choinki Miejskiej 2012. Jak co roku dzieci bawić się będą na Starym Rynku w Łowiczu, na specjalnie przygotowanej przez Urząd Miejski w Łowiczu, świątecznej imprezie.

Podobnie jak w latach minionych dzieci odwiedzi sześciu Mikołajów, którzy rozdawać będą paczki ze słodyczami. Aby otrzymać paczkę będzie trzeba okazać specjalny kupon choinkowy, który od dziś 15 listopada, można kupić w przedszkolach, szkołach podstawowych i w Wydziale Spraw Społecznych UM w cenie 6 zł. Przygotowano 2500 kuponów.

Choinka Miejska odbędzie się 7 grudnia 2012 r. (od godz. 16.30).

Tym razem o program artystyczny przygotują uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łowiczu. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

, Źródło artykułu: http://www.lowicz.eu/
 
Komentarze
łowiczanka   2012-12-07 14:56:23
Dlaczego piszecie nieprawdę? Będąc 16 listopada w UM powiedziano mi, że bilety były rozdysponowane pomiędzy szkoły i przedszkola. Dla osób które przychodziły do Urzędu nic nie było. Potem dodrukowali ponoć 400 biletów, ale to też się rozeszło jak świeże bułeczki. Ale co roku jest jedna i ta sama sytuacja. W tym roku nikogo się nie prosiliśmy tylko dziecku sami przygotowaliśmy paczkę. Na pokaz sztucznych ogni też nie liczymy, bo pewno to też będzie jedna wielka klapa jak i rok temu....
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola