Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

opiekunka osoby starszej - Niemcy

Data dodania: 2018-01-31
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Znasz język niemiecki oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorem lub osobą niepełnosprawną? Zgłoś się do pracy w Niemczech z Promedica24. Poniżej opis jednego z kontraktów:
Pani Gisela to 80-latka mieszkająca w Hilzingen, cierpi na cukrzycę insulinozależną, chorobę Parkinsona, nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca oraz alergie. Korzysta z zajęć fizjoterapeutycznych. Potrzebuje pomocy w przemieszczaniu się, wstawaniu, higienie osobistej oraz ubieraniu i rozbieraniu się. Do kolejnych obowiązków opiekuna/ki należy robienie zakupów, gotowanie, prasowanie, towarzyszenie podczas wyjść z domu na wspólne wycieczki. Opiekun/ka może liczyć na własny pokój oraz dostęp do Internetu.

Oferujemy legalną formę współpracy i opłacone składki ZUS, atrakcyjne zarobki, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego, profesjonalne szkolenia z zakresu opieki oraz całodobowe wsparcie Promedica24.

Zainteresowana/y pracą? Zadzwoń i umów się na spotkanie w najbliższym Oddziale Promedica24.
tel. 514 781 491
Kontakt
tel. 514 781 491
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola