Belka
Poniedziałek, 27 Czerwca 2022   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pogotowie komputerowe dla seniora

Data publikacji: 2022-03-30, Data modyfikacji: 2022-03-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Pogotowie komputerowe dla seniora
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zaprasza seniorów do udziału w indywidualnych zajęciach komputerowych dla osób starszych pn. „Pogotowie komputerowe dla seniora”. Oferta skierowana do osób starszych, które chcą zapoznać się z nowoczesnymi technologiami.
W czasie zajęć będzie można nauczyć się podstawowej obsługi komputera, tabletu czy smartfona. Założyć pocztę elektroniczną, wysłać e-mail, wyszukać informacje w Internecie czy zrobić zakupy on-line. A wszystko w bezstresowej atmosferze i tempie przystosowanym do możliwości uczestnika.

Dzięki „Pogotowiu komputerowemu” osoby starsze będą mogły wykorzystać możliwości, jakie daje Internet i dowiedzą się jak można ułatwić sobie codzienne obowiązki, wykorzystując cyfrowe umiejętności. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 46 837 38 74.

Spotkania odbywać się będą w każdy piątek od godz. 13.00 do 15.00.
, Źródło artykułu: Urząd Miejski w Łowiczu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola