Belka
Poniedziałek, 27 Czerwca 2022   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Profesjonalna fotografia ślubna

 

Jesteśmy zespołem dwóch młodych i kreatywnych fotografów, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie związane z fotografią , zarówno pod względem artystycznym, jak i wiedzą typowo techniczną proponują Państwu zdjęcia reportażowe w koncepcji podwójnego spojrzenia na Wasze najważniejsze chwile życia.
Alternatywa dwóch obiektywów to dwa zupełnie inne spojrzenia na Waszą uroczystość, gwarancja udanych zdjęć, oraz pewność uchwycenia wszystkich najważniejszych momentów z dwóch punktów widzenia.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firm Nikon i Canon, przy użyciu kilkunastu jasnych obiektywów - ale pamiętajcie to nie sprzęt robi dobre zdjęcia.
Do naszych zleceń podchodzimy indywidualnie w sposób wyszukany i zupełnie odmienny. Nasze propozycje plenerowe są wybierane wspólnie z Wami tak, aby najlepiej pokazać uczucia w tym szczególnym dniu.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Kontakt

Telefon: +48 694711575

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola