Belka
Poniedziałek, 27 Czerwca 2022   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Wizytówki Magnetyczne - Magnsey reklamowe

 

Wizytówka magnetyczna to nic innego jak magnes, formatu 90x60mm, z Twoją reklamą, który dzięki zastosowaniu elastycznej folii magnetycznej można bez problemu przytwierdzić do metalowej powierzchni np. na lodówkę czy metalowy zbiornik itp. Wizytówki magnetyczne można wielokrotnie zdejmować bez pozostawiania jakichkolwiek śladów czy uszkodzeń. Wizytówka magnetyczna pozostanie na długo przyczepiona do lodówki Twojego Klienta, w odróżnieniu od wizytówek tradycyjnych, papierowych, które zazwyczaj szybko się niszczą lub są po prostu wyrzucane. Jest to bardzo praktyczny gadżet, który warto dołączyć do każdego zamówienia czy wręczyć po wykonanej usłudze.

Wizytówki magnetyczne drukujemy w jakości do 2880 dpi (foto), wydruk zabezpieczamy błyszczącym laminatem. Opcjonalnie możemy dodatkowo zaokrąglić narożniki Twoich wizytówek co nie tylko poprawi efekt wizualny, ale również podniesie trwałość magnesów reklamowych.

Specjalizujemy się w wykonywaniu reklam magnetycznych na samochody, wykonujemy również projekty. Zamówienia realizujemy w całym kraju i za granicą (wysyłka). Zapraszamy.

Kontakt

Studio S-PRINTER

e-mail: reklama@magnetyczna.pl

tel.: 790 504 190

www.magnetyczna.pl

 

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola