Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łowicz: Wojna Burmistrzowości (KONIECZNIE WŁĄCZ NAPISY - instrukcja na początku filmu...)

 
Największe frakcje w Łowickim rejonie stają do walki o posadę burmistrza. Na arenie pojawia się niejaki Kolas, który ma pomysł na stłamszenie całej konkurencji. --------------- Tak jak jest to powiedziane na początku, film powstał wyłącznie w celach humorystycznych. Nie traktujcie wszystkiego, co tu zobaczycie, jako informację prawdziwą. Zachęcam do odpowiedzialnego wyboru swojego kandytata, a przede wszystkim do STAWIENIA SIĘ na wyborach... ;) Poza tym pan Paweł Kolas organizuje debatę w niedzielę 14 o godzinie 18:00 w hotelu Eco, jeśli kogoś interesuje temat to niech pojawi się i tam. Niektóre wykorzystane przeze mnie materiały: Morawiecki w Łowiczu: youtu.be/Jr88aySHhcA Łowicz z drona: youtu.be/YbagORC7meU Pijarska: youtu.be/C8gUySkZTKI Rada miejska w Łowiczu: lowicz.eu/Sklad_Rady_Miejskiej,58 Kolas deklaruje start w wyborach: polskatimes.pl/pawel-kolas-oficjalnie-zadeklarowal-start-w-wyborach-na-burmistrza-lowicza-zdjecia/ar/13309401 Centrum im. Adama Smitha: smith.pl/ Oficjalna strona Pawła Kolasa: pawelkolas.eu/ #WyborySamorządowe

 


Jaba to melodia
 
Data pliku video: 2018-10-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łowicki – powiat w północno-wschodniej części województwa łódzkiego z siedzibą w Łowiczu.W skład powiatu wchodzą gminy: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów i Zduny, zajmując powierzchnię 988,17 km².

Atrakcje turystyczne stanowią: pałac Radziwiłłów w Nieborowie, park romantyczno-sentymentalny w Arkadii, kaplica wczesnobarokowa w Domaniewicach, klasycystyczny pałac Walewskich w Walewicach, pałac Łączyńskich w Kiernozi, dworek rodziny Bacciarelli w Osieku, Skansen w Maurzycach oraz muzeum ruchomych rzeźb w Sromowie. W stolicy powiatu, będącej dawną siedzibą arcybiskupów gnieźnieńskich znajduje się bazylika mniejsza (tytuł nadany katedrze łowickiej) - miejsce pochówku 12 prymasów Polski.

Główną gałąź gospodarki stanowi przetwórstwo owoców i warzyw oraz produkcja i przetwórstwo mleka, na czele z firmami: Agros Nova Sp. z o.o.,  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, "Bracia Urbanek".


Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: DK2, DK70, DK14 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola